خانه » عکس پروفایل » متن عاشقانه تبریک تولد پدر – متن تبریک به مناسبت روز پدر

متن عاشقانه تبریک تولد پدر – متن تبریک به مناسبت روز پدر

در این پست از سایت پیکپرو متن کوتاه عاشقانه تبریک تولد پدرمتن تبریک به مناسبت روز پدر را برای شما عزیزان قرار دادیم .

متن هایی که در این پست از سایت عکس نوشته و عکس پروفایل گردآوری کردیم با موضوع متن تبریک روز پدر و متن جدید و عاشقانه تبریک روز پدر و بهترین متن مخصوص تبریک تولد پدر و متن دخترونه و پسرونه تبریک تولد پدر و جدیدترین و زیباترین متن مخصوص تبریک گفتن روز پدر در سال 98 می باشد .

امیدوارم از مجموعه متن و جملات عاشقانه و زیبا به مناسبت تبریک روز پدر خوشتون بیاد .

26889338 F1D2 4CDF 9F4A ADD9D7EDFF34 - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدر7CE58B79 4763 47AA 8087 6CFCA6B716D3 - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدر098B8AF3 D149 475C A653 30132D033D51 - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدر1CBBA805 C5B7 4A59 9CD7 ABCED3C3C020 - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدر1B8AF6FC 7D7C 4DED A54A 49A687DA784A - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدرEFBEDCF2 426D 4726 B9C7 9A18FC9D59D3 - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدرA97CA9C5 08AB 4103 89D3 D608E168195B - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدر1A61BF5E 5080 4F3F 8ADB A495E4D363C7 - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدرD5A47A28 9099 40AD AF7C 053656471588 - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدرB0EE0857 A4D5 4153 AA03 F34DD4C10465 - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدرکوتاه عاشقانه تبریک تولد پدر متن تبریک به مناسبت روز پدر 500x364 - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدر

متن کوتاه عاشقانه تبریک تولد پدر – متن تبریک به مناسبت تولد پدر

کوتاه عاشقانه تبریک تولد پدر متن تبریک به مناسبت روز پدر 2 500x500 - متن عاشقانه تبریک تولد پدر - متن تبریک به مناسبت روز پدر

ای تمام زندگی و هستی‌ام، عشق را با تو تجربه كردم و بدان مروارید زیبای عشقت همیشه در صدف سرخ قلبم جای دارد. بهترینم، به پای همه خوبی‌هایت برایت خوب بودن، خوب ماندن و خوب دیدن را آرزو می‌كنم. روز مرد را به تو عزیزترینم تبریك می‌گویم.

🛑🛑🛑🛑

پدر جان، با یک دنیا شور و اشتیاق وضوی عشق می‌گیرم و پیشانی بر خاک می‌گذارم و خداوند را شكر می‌كنم كه فرزند انسان بزرگ و وارسته ای چون شما هستم. پدر جان عاشقانه دوستت دارم و دستانت را می‌بوسم.

🛑🛑🛑🛑

میگن خداوند به هر كسی به اندازه دلش داده ببین دل من چقدر بزرگه كه خدا تو رو به من داده. نازنینم با تمام وجود دوستت دارم و مردانگی‌ات را می ستایم و به وجودت افتخار می‌كنم.
روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

زندگی و زیستن را در كنار تو دریافتم. مرد زندگی‌ام به اندازه تمام لحظه‌های زیستنت دوستت دارم. روز یكی شدن‌مان را به تو تبریک می‌گویم و از خدا می خواهم سالیان سال سایه‌ات بالای سرم باشد.

🛑🛑🛑🛑

به دنبال قشنگ ترین واژه‌ها و کلمات می‌گردم اما هیچ کلمه و واژه‌ای نمی‌تواند عظمت حضور تو را در زندگی من وصف کند فقط می‌گویم ” دوستت دارم پدر ” روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

پدرم راه تمام زندگیست، پدرم دلخوشی همیشگیست. روزت مبارک باباجون.

🛑🛑🛑🛑

راحت نوشتیم بابا نان داد !
بی آنکه بدانیم بابا چه سخت ، برای نان همه جوانیش را داد!

🛑🛑🛑🛑

من نبودم و تو بودی، بود شدم و تو تمام بودنت را به پایم ریختی، حالا سال‌هاست که با بودنت زندگی می‌کنم، هر روز، هر لحظه، هر آن و دم به دم هستی .

🛑🛑🛑🛑

خورشید هر روز دیرتر از پدرم بیدار می‌شود اما زودتر از او به خانه بر می‌گردد! به سلامتی هرچی پدره.

🛑🛑🛑🛑

لطیف‌ترین یاس‌های سپید ار در میان حریری هفت رنگ از ابریشم می‌پیچم و آن دسته گل را به غنچه‌هایی ازگل سرخ وزین كرده و تقدیمت می‌كنم. همسرم دوستت دارم.

🛑🛑🛑🛑

ای نام زیبایت همیشه اعتبارم، خدمت به تو در همه حال هست افتخارم. پدرجان باش و با بودنت باعث بودن من باش.

🛑🛑🛑🛑

من به تو دل دادم و به چشمان تو خندیدم. به تو پیوستم و تا ابد و تا همیشه دوستت دارم. روز مرد را با یک دنیا عشق به تو تبریك می‌گویم. امیدوارم شمع وجودت روشن و زندگی‌ات همیشه سبز باشد.

🛑🛑🛑🛑

همسر مهربانم با وجود تو، مرا به الماس ستارگان نیازی نیست، این را به آسمان بگو. تو به قلب من شادی و به جانم روشنایی می‌بخشی. روزت مبارک باد.

🛑🛑🛑🛑

پدرم: منی که پدر شده‌ام می‌دانم چه رنج‌هایی برای من کشیدی. من می‌دانم که با چه سختی‌هایی نیازهای من را بر طرف کردی، پدرم قسم به تمام روزهای سرد و گرم که برایم زحمت کشیدی دوستت دارم و خیالت برایم تکیه گاه است …
روزت مبارک .

🛑🛑🛑🛑

همسفر زندگیم وجود نازنین تو بهانه زیستن است. تو زیباترین حضور عاشقانه در زندگی من هستی. عاشقانه و بی نهایت دوستت دارم، بیش از آنچه تصور كنی.
روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

خدای اطلسی‌ها با تو باشد/ پناه بی كسی‌ها با تو باشد
تمام لحظه‌های خوب یک عمر/ به جز دلواپسی‌ها با تو باشد….
پدر عزیزم روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

صدها شاخه گل مریم تقدیم شما باشد كه برای من در جهان بهترین هستید. روز پدر مبارک.

🛑🛑🛑🛑

نقش پدر در دل‌هاست و دیگری جای او را نمی‌گیرد، آن كه دل‌ها به عشق او زنده است، در دل عاشقان نمی‌میرد. پدر عزیزم روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

مهربان‌ترین بابای دنیا
صادقانه دوستت داریم و هزاران شاخه گل شقایق تقدیمت می‌كنیم.

🛑🛑🛑🛑

همسر خوبم به ذهنم سپرده‌ام كه غیر از تو به كسی فكر نكنم، به چشمانم یاد داده‌ام كه جز تو نبیند و در روز مرد هدیه‌ام برای تو قلبی است كه تا ابد می‌تپد.

🛑🛑🛑🛑

همسر عزیزم یک شاخه گل، یک دنیا مهربانی، به تو كه هم گلی و هم مهربانی. روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

همسر عزیزم
با قلبی سرشار از شادی و شور خوشبوترین و لطیف‌ترین گل‌های هستی را همراه با خوش آهنگ‌ترین ترانه گیتی، به مناسبت روز مرد تقدیمت می‌كنم.

🛑🛑🛑🛑

روز پدر بهانه است كه بگوییم همیشه به داشتن پدری چون شما افتخار می‌كنیم و همیشه این جمله زیبای شما را به یاد دارم كه گفتی هیچ وقت موفقیت بزرگی بدون پشتكار مقدور نیست. امیدوارم همیشه در زندگی موفق و شادكام باشید.

🛑🛑🛑🛑

پدر عزیزم
ای كاش توان آن را داشتیم كه از عرش تا فرش را برایت گلباران كنیم و بر دستان پر از مهر و عاطفه ات كه مظهر عشق و ایثار است بوسه زنیم تو در تمام طول سال‌های عمرمان و حتی در نبود مادرمان، همچون خورشیدی بر زندگیمان تابیدی. روز پدر را با سبدی از گل‌های یاس و نرگس تبریک می‌گوییم.

🛑🛑🛑🛑

ای شبنم عشقت كه زیباترین شبنمی بود كه روی گلبرگ‌های قلبم نشست. بدان كه تا وقتی شقایق هست دوستت دارم.روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

همسر عزیزم،
برای چیدن ستاره‌های قلبت با سبدی پر از گل‌های زیبا می‌آیم و گل‌ها را در باغچه دلت می‌كارم تا بدانی چقدر دوستت دارم. روز پدر مبارک.

🛑🛑🛑🛑

همسر عزیزم از وقتی خانه عشقت پناهگاه خستگی‌ام شد، اندیشیدم که الهه عشق بهترین را نصیب من کرده است. روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

پدر عزیزتر از جانم، فرا رسیدن روز خوش یمن و مبارک پدر را تبریک می‌گویم و امیدوارم سایه مهر و محبت تو پیوسته بر سرم باشد و همیشه در پناه خداوند منان در کنار هم باشیم.

🛑🛑🛑🛑

همسر عزیزم، عشق را اولین بار در نگاهت تجربه کرم زندگی را در کنار تو آموختم. دلم را به تو بهترینم سپردم. روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

پدر عزیزم!
زیبایی عشق، پاکی صداقت، اوج مهربانی و نهایت آرامش همه در کنار تو برایمان معنی پیدا کرده است. روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

پدر جان
سحرگاهان که نسیم آیتی از پاک بودن را به گل ها هدیه میبخشد‌ / به آن محراب پاکش آرزو کردم برایت / خوب دیدن، خوب بودن، خوب ماندن را / با تمام وجودم دوستت دارم. روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

تندیس جاودانه ایثار و فداکاری، پدر نازنینم
به کمال روح انسان، به حیات جسم، به تمام دنیا، به صدای رعد و طوفان، به نسیم عهد و پیمان، به خدای جسم و روحم، به نگاه پر شکوهت، که تو را عاشقانه می‌پرستم. روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

پدر بزرگوارم،
تو گرانمایه ترین تصویری
من اگر قاب تو باشم کافی است.
امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشی و سایه بلندت همواره بر سر ما باشد.

🛑🛑🛑🛑

همسر عزیزم،
همدم تنهایی‌ام، به وسعت قلب مهربانت دوستت دارم. روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

تقدیم به بهترین همسر دنیا
همسر عزیزم، هزاران شاخه گل را با تمامی وجود تقدیمت می‌کنم و به خاطر تمامی خوبی‌هایت بر دستانت بوسه میزنم و این روز را به همراه فرزندانمان به تو بهترینم تبریک میگویم.

🛑🛑🛑🛑

پدر عزیزم
به خاطر تمام خوبیهایی که در حق من کردی و به من بال و پر دادی و مرا بالنده کردی و با سوختن خود عشق و شور را در وجودم روشن کردی، با تمام وجودم و با تک تک سلولهایم دوستت دارم.

🛑🛑🛑🛑

همسر عزیزم، ای سربلند تر از هر فصل و ای باشکوه تر از هر ماه، تو را دوست دارم، تو را که زاده فصل سبز انتظاری. تویی که سلام و کلام و نگاهت همه بوی بهار میدهد و عشق هدیه میکند. عزیزم روزت مبارک

🛑🛑🛑🛑

همسرعزیزم، یک باغ گل‌های یاس و میخک ، یک دریا عشق و اشتیاق و پولک، یک حس پاک و یک قلب بی قرار و کوچک فقط می‌خواهد بگوید عزیزم روزت مبارک.

🛑🛑🛑🛑

همسر عزیزم، از وقتی شریک زندگی‌ام شده‌ای، هر روز بیشتر از دیرروز دوستت دارم، وجود نازنینت بهترین تکیه گاه و مهربانی‌هایت بزرگترین دلیل برای زنده بودن من است.

🛑🛑🛑🛑

همسر عزیزم!
نمی‌دانم که دانستی دلیل گریه هایم را،
نمی‌دانم که حس کردی سکوتم را
ولی دانم که می‌دانی من عاشق بودم و هستم.
وجود ساده‌ات بوده که من اینگونه دل بستم.
عزیزم همیشه عشق من هستی و خواهی بود

🔹🔶🔸🔷🔹🔶🔸🔷

منبع : سایت پیکپرو بزرگترین سایت عکس www.picpro.ir

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است