خانه » عکس پروفایل » متن هفتمین روز درگذشت پدر – جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدر

متن هفتمین روز درگذشت پدر – جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدر

در این پست از سایت پیکپرو متن هفتمین روز درگذشت پدر و متن تسلیت هفتمین روز فوت پدر را برای شما عزیزان قرار دادیم .

متن هایی که در این پست از سایت عکس نوشته و عکس پروفایل جمع آوری کردیم با موضوع متن هفتمین روز از مرگ و فوت پدر و متن مخصوص روز هفتم فوت و مرگ پدر و متن و جملات هفتمین روز از دست دادن پدر و متن تسلیت غم از دست دادن پدر و متن درگذشت پدر می باشد .

امیدوارم از این متن های مخصوص به مناسبت هفتمین روز درگذشت و فوت پدر و تسلیت فوت و غم از دست دادن پدر لذت ببرید .

A8017406 7674 4E7F BEE3 03735AE36660 - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدرBE5D8216 332B 4E75 BE4C 0EFAF5BD906C - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدرAF527D68 8319 408D B230 8C346F0FDF95 - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدرEF326BC0 6AD8 4BCF B267 6A8CAB9A2F66 - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدر9DFAE979 51A5 4869 A3EE B6509E4F860E - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدرE69BF633 98B2 4035 A5BF B7CE627DCA62 - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدر38AE3578 1B28 4473 8F03 375F9F8A161B - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدر22C8CCC9 D5B0 4017 9D33 3A71DB9FEC4A - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدر27232CD7 1244 4A77 97D3 1D5E5DED6616 - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدرAD0BEC77 0650 49FD AC10 A27AF741052D - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدر264F0F7E C18C 4128 87AF 202FAD0220EB - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدرE8662ED6 64F3 4AD3 AF23 7DE202D2D6F7 - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدر

هفتمین روز درگذشت پدر متن تسلیت هفتمین روز فوت پدر 500x500 - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدر

متن هفتمین روز درگذشت پدر – متن تسلیت هفتمین روز فوت پدر

متن پیام تسلیت پدر با توجه به اینکه با فرد صاحب عزا چه نسبتی دارید و همچنین بسته به روحیات، اخلاقیات، شخصیت و مرد یا زن بودن او متفاوت خواهد بود.
برای همکار بهتر است پیام تسلیت رسمی ارسال کنید.
برای آشنایان پیام‌های تسلیت صمیمی‌تر و برای کسانی که ذوق ادبی دارند، از پیام تسلیت ادبی یا مجموعه شعر درباره پدر فوت شده استفاده کنید.
انواع پیام‌های تسلیت را در ستاره بخوانید. اگر متون طولانی نیاز دارید، تلفیق چند پیام موجود در یک دسته به شما کمک خواهد کرد

هفتمین روز درگذشت پدر متن تسلیت هفتمین روز فوت پدر 2 500x500 - متن هفتمین روز درگذشت پدر - جملات تسلیت هفتمین روز فوت پدر

انالله و انا الیه راجعون
با خبر شدیم که پدر عزیز و مهربانتان به درگاه ابدیت پیوستتند… آرزو می‌کنیم که وسعت صبر خانواده‌ی این دوستان عزیز به اندازه‌ی دریای غمشان باشد.
با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیز از دست رفته را قرین رحمت بی‌کران خود کند.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

جناب آقای…/ سرکار خانم…
رحلت جانکاه پدر عزیزتان، واقعه‌ای تلخ و باورنکردنی است. از پیشگاه حضرت باری تعالی برای شما همکار عزیز و خانواده بزرگوارتان صبر و بردباری و برای پدر مرحومتان آرامش خواهانیم.
از طرف…

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

جناب آقای…/ سرکار خانم…
همکار گرامی
اینجانب درگذشت پدر بزرگوارتان را تسلیت می‌گویم و از پروردگار مهربان برای ایشان، رحمت واسعه و برای خانواده آن مرحوم، شکیبایی و اجر در تحمل مصیبت می‌خواهیم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

انا الله و انا الیه راجعون
جناب آقای…/ سرکار خانم…
سلام و احترام
پدر گوهر بی‌نظیر و تابنده زندگی است، عروج پدر عزیزتان را که صبورانه زیست، صادقانه آموخت، صمیمانه روشنی بخشید و سبک بال از افق ناسوت پر کشید به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال خواستاریم به لطف خویش، روح آن پدر بزرگوار را شاد و مقامش را در جوار قدسی درگاهش بلندمرتبه فرماید.
از طرف…

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

همکار محترم…
مطلع شدیم که پدرتان در … روز گذشته به رحمت ایزدی پیوسته‌اند. درگذشت پدر گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نماییم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

همکار گرامی…
بزرگی غم از دست دادن پدر را تنها کسانی که این پشتوانه بزرگ را از دست داده‌اند به درستی درک می‌کنند. در این مصیبت از پروردگار بزرگ برای شما و خانواده محترم صبر و برای روح آن مرحوم آرامش و غفران مسئلت دارم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

جناب آقای…/ سرکار خانم…
مصیبت وارده را به شما و خانواده گرامی تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ صبر و شکیبایی برای شما و علو درجات را برای پدر مرحومتان خواهانیم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

همکار بزرگوار…
همگی فوت پدرتان را به شما تسلیت عرض می‌کنیم و می‌دانیم تنها استعانت از درگاه الهی می‌تواند این ضایعه را تحمل‌پذیر نماید. از خداوند بزرگ برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان و بویژه شما صبر و اجر درخواست می‌کنم. روحش شاد و یادش گرامی.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

آقای… / خانم…
ضایعه در گذشت پدر گرامی‌تان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده برای آن عزیز علو درجات الهی را مسئلت داریم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

دوست عزیزم! تسلیت صمیمانه مرا به خاطر فوت پدرتان بپذیرید و ما در مصیبت وارده شریک بدانید. برای روح آن مرحوم آرامش و برای شما و خانواده گرامی صبر مسئلت می‌کنم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

ماتم جانگداز درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم و تنها می‌توانم از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنم. مرا در غم خود شریک بدانید.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

تسلیت دادن در غم بزرگی چون فقدان پدر کار آسانی نیست. پدر پشتوانه و تکیه گاه توست و افسوس وقتی این را با همه وجود لمس می‌کنی که او را از دست داده‌ای. از اعماق وجودم تسلیت می‌گویم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

درگذشت پدرتان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست این ماتم جانگداز را به خانواده محترم‌تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات طلب می‌‌کنم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ
(هرکه روی زمین است دستخوش مرگ و فناست و خدای باجلال و عظمت باقی می ماند.)
ضایعه درگذشت پدر مهربان و مؤمن‌تان را از صمیم قلب تسلیت عرض می‌کنم. خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

با قلبی آکنده از درد و رنج و نهایت تألم در گذشت پدر مهربان و دلسوزتان را به شما تسلیت عرض می‌نمایم. مرا در تحمل این غم شریک و همراه خودت بدان.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

خبر فوت پدرتان مرا اندوهگین نمود. مصیبت وارده را به شما و خانواده گرامی‌‌تان تسلیت عرض نموده و از خداوند مهربان برای مادر محترمان صبر و برای روح آن مرحوم آرامش خواستارم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

… جان! اندوه سترگ تو را با تمام وجودم درک می‌کنم. ارزش بودن پدر را همیشه از یک لحظه نبودنش می‌توان فهمید. این غم بزرگ را تسلیت می‌گویم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

پیام تسلیت درگذشت پدرتان
یاد روزهای بودن پدرت را عزیز می‌داریم و لحظه‌های سنگینی هجران او را به سوگ می‌نشینیم باشد که در نظرت افتد.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

از دست دادن پدر بزرگوارت رو تسلیت عرض می‌کنم. از دست دادن پدر سخت و دردناکه اما تو صبر و استقامت زیادی در مواجهه با سختی‌ها داری. مرا شریک غم خودت بدون و محکم باش.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

فوت پدرت را تسلیت میگم و امیدوارم خداوند همیشه مادر بزرگوار و خانواده محترمت رو برات سالم و تندرست نگه دارد.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

پدر مثل خودکاری است که هر چقدر هم که باهاش بنویسی تغییری در ظاهرش احساس نمی‌کنی فقط یه روز باخبر میشی که دیگه نمی‌نویسه… درگذشت پدرت رو تسلیت میگم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

از شنیدن خبر فوت پدرت خیلی ناراحت و متأثر شدم. این واقعه دردناک رو به تو و خانواده‌ت تسلیت میگم. ما رو هم در غم عزیز از دست رفته شریک بدونید.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

عزیزم… وفات پدرت رو تسلیت عرض می‌کنم. ان شاء الله روحشون شاد باشه. خدا به تو و خانواده‌ت صبر بده.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

پدر ستون خانه است. تنها تکیه گاهی که در ذهن انسان ریشه دارد نه در بود و نبودش . غم نبودنش را با هیچ جمله ای یارای تسلی نیست. آرزو دارم خداوند صبر نبودشان را به شما عطا کند.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

… جان، تصویر لبخندهای بابای مهربونت در برابر چشمانم قرار دارد و احساس می‌کنم این من هستم که عزیزی رو از دست دادم. بهت تسلیت میگم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

مرگ جسمانی پدر را که درخت پر بار زندگی است، به شما که سایه‌سار زندگی او مأمن‌تان بود تسلیت عرض می‌کنم. امید که در سایه فیض جان بخش الهی در دنیای دیگر مقرون آرامشی جاودانه باشد.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

سبک‌بالان به آسانی پرواز می‌کنند و پدر پاک شما این‌گونه بود که پروانه روحش به اعلی علیین پرواز کرد. پرواز ملکوتی پدر بزرگوارتان سیر در راه خداست و این باور اندکی از غم شما خواهد کاست.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

بانگ رحیل برخاست و پدر گرامی شما قصد سفر کرد. بلور اشک که بر گونه‌های شما در بدرقه این مسافر عزیز می‌چکید، مرا نیز اندوهناک ساخت. کوچ مسافران ناگزیر است، این ما هستیم که تاب دوری نداریم؛ این کوچ را به شما تسلیت می‌گویم.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

کردار انسانی پدر گرامی‌تان و بزرگواری‌هایش هرگز فراموش نخواهد شد. بی‌قراری را پیشه خود نسازید تا همگان بدانند وقار شما از اثر تربیت آن پدر بزرگوار است. روحش شاد.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

درگذشت پدر اگرچه سخت و جانکاه است اما تقدیر الهی است. اشک از چهره بزدایید تا رحمت روان حق پدر را فراگیرد.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

آنان که کالبد خاکی فرو می‌گذارند، به بوستانی می‌روند که از فراوانی نعمت حق همیشه سبز است. سینه از اندوه تهی سازید چرا که پدر گرامی‌تان هم‌اینک از تیره‌سرای خاک به روشنای افلاک و بوستان خداوند رفته است.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

پرواز جان پدر از زمین پایین به اوج سبز آسمان شکوفایی بهار جاودان در روح پر فتوح اوست. تحمل فقدان ظاهری او را از خدا برای شما می‌طلبم تا گل جانش در محضر خداوند عطرافشان باشد.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

فرشته مرگ بر همه انسان‌ها سایه می‌افکند و بر دوش همه آدمیان می‌نشیند و آنها را از این دنیا به دنیای دیگر می‌برد. سایه افکندن او بر جسم پدر بر شما تسلیت باد.

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

هر آن کس که روی زمین پابجاست
سرانجام او نیستی و فناست
خداوند با مجد صاحب جلال
بود زنده هرگز نیابد زوال
هر که آمد عمارت نو ساخت
رفت و منزل به دیگر پرداخت
اگر چند بسیار مانی به جای
هم آخر سر آید سینجی سرای
هر که آمد در جهان پر زشور
عاقبت می‌بایدش رفتن به گور

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

مرگ یاران همه سخت است عزیزان، اما
ماتمی سخت‌تر از مرگ پدر نیست که نیست

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

ای پدر ای عارف نیکو خصال
ای که قدرت را ندانستیم ایام وصال
خوش بخواب اینجا که این دنیای دون
چون تو گوهر کم دهد از خود برون

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

یک زمان در خواب غفلت زیستیم
در کنار ما پدر بیدار بود
تا که از خواب گران برخاستیم
ناگهان دیدیم پدر در خواب بود

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

پدر جان یاد آن شب‌ها که ما را شمع جان بودی
میان نا امیدی‌ها چراغ جاودان بودی
برایت زندگی کردن اگرچه رنج وسختی بود
بنازم همتت بابا صبور و مهربان بودی

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

این گنج نهان در دل خانه پدرم بود
هم بال و پرم بود و همی تاج سرم بود
هرجا که ز من نام و نشانی طلبیدند
هم نام بلندش سند معتبرم بود

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

کاش آن شب را نمی‌آمد سحر
کاش گم می‌شد در راه پیک بد خبر
تا پدر رفت آن سحر از پیش رو
بی نشان را خاک تیره شد به سر

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

پدر در سوگ تو دل‌های ما پیوسته می‌گرید
سراسر همچو شمعی بی نفس آهسته می‌گرید
تویی در خاطر ناشاد ما، تا آخرین لحظه
به یادت چشم ما، چون ساغر بشکسته می‌گرید

⚫⚫⚫🔴⚫⚫⚫⚫🔵⚫⚫⚫

پدر آن تیشه که بر عمر تو زد دست اجل
تیشه‌ای بود که شد باعث ویرانی من
امیدواریم مجموعه متنوع پیام تسلیت پدر مورد توجه شما قرار گرفته و در ارسال پیام تسلیت برای شما یاری دهنده باشد. از طریق ارسال نظر برایمان بنویسید که کدام سبک از پیام تسلیت را بیشتر می‌پسندید.

🔹🔶🔸🔷🔹🔶🔸🔷

منبع : سایت پیکپرو بزرگترین سایت عکس www.picpro.ir

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است