خانه » عکس نوشته » عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99

اطلاعیه سایت

 

 

 

عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99

عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99

امروز پیکپرو قصد دارد برای قدردانی از اسطوره های زندگی مان یعنی پدر ها مطلبی را دراختیار شما عزیزان قرار دهد، عکس پروفایل پدرانه معمولا در ایام خاص کاربرد بسیار دارد  اما می خواهیم در مورد پدر که ستون یک خانواده است صحبت کنبم؛ پدر پشتوانه و دلخوشی یک خانواده است و با حضور گرمش دلخوشی خانواده را تضمین می کند، معمولا پدر می تواند آسایش یک خانه و خانواده را تضمین کند و خدای ناکرده نبودش می تواند خیلی به بنیاد خانواده ضربه بزند.

وجود پدر در زندگی هر شخصی برکت است و بعضی ها از این برکن غافل هستند که برای آنها طلب مغفرت می کنیم و امیدواریم جایگاهشان سبز باشد پدر کسی است که با تمام وجود حامی فرزندش است و وجودش همانند کوه استوار و تکیه گاه فرزند خود است برای مثال وقتی فرزندش اشتباهی را مرتکب می شود به اولین کسی که روی می آورد پدر است.

5A48EA72 33FD 4333 A59F 8780E12103CD - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99E9E04548 F99B 482B 8D99 9928DD58E295 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99B88EEEC9 63B2 45AF 98A8 7E417E15DCD5 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 991FFE70C0 76B7 499F B4E6 593805B1923B - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99A77E0672 391B 458F 9683 B41B0CCEDF98 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 999D21B434 9B1D 4C58 8472 A6B3354260BA - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99B108205A E8E1 4062 A80C 68E4774743C0 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99E66F846D A3E7 4DB8 ACB8 F6428ADCE134 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 999A965FED 2047 4387 873A A71E62E93580 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99D869083C 0845 42E7 8EFF 47712F71E448 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99

pdar 2 2 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99

عکس نوشته با متن مخصوص پدر

فکر کردن به پدر مثل گرمای کنار هیزمی سرخ شده از آتش، در یک روز سرد زمستانی است. امنیت در وجود پدر، مثل آغوش گرم مادری پر مهر، برای فرزندی ترسان از دنیای ناشناخته‌هاست.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

در؛ تکیه گاهی است که بهشت زیر پایش نیست
اما همیشه به جرم پدر بودن باید ایستادگی کند؛
و با وجود همه مشکلات, به تو لبخند زند تا تو دلگرم شوی
که اگر بدانی … چه کسی ،
کشتی زندگی را از میان موج های سهمگین روزگار به ساحل آرام رویاهایت رسانده است؛
“پدرت”را می پرستیدی …

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

اگر در آسمان قلبم ستاره‌باران هم باشد، پدر تنها خورشید قلب من از ازل تا ابد است.

pdar 3 2 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99

عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 98

دخـتــَــر کـه بــاشی
میـدونـی اَوّلــــیـن عِشــق زنـدگیـتــ پـــِدرتـه
دخـتــَــر کـه بــآشی میـدونـی مُحکــَم تــَریـن پَنــآهگــاه دنیــآ
آغــوش گــَرم پـــِدرتـه
دخـتــَــر کـه بــآشی میـدونـی مــَردانــه تـَریـن دستــی
کـه مـیتونی تو دستـِـت بگیـــری و
دیگـه اَز هـــیچی نَتــَرسی
دســــتای گَرم وَ مِهـــــرَبون پـــِدرتـه
هَر کـجای دنیـا هم بـــاشی
چه بـاشه چـه نبــاشه
قَویتــریـن فِرشتــه ی نِگهبـــان پـــِدرته

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

پشتم به تو گرم است. نمی‏دانم اگر تو نبودی، زبانم چطور می‏چرخید، صدایت نزنم!
راستش را بخواهی، گاهی، حتی وقتی با تو کاری ندارم، برای دل خودم صدایت می‏زنم؛ بابا!
آن‏قدر با دست‏هایت انس گرفته‏ام که گاهی دلم لک می‏زند، دستانم را بگیری.
هر بار دستانم را می‏گیری، خیالم راحت می‏شود؛ می‏دانم که هوایم را داری و من میان ازدحام غریبی، گم نمی‏شوم و تو هیچ وقت دستم را رها نمی‏کنی …

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

دلم را هاله ی مهتاب کردم
صدای لحظه ها را خواب کردم
به یاد چشمهایت ای پدر جان
تمام آسمان را قاب کردم …

pdar 5 2 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99

عکس نوشته ویژه درباره پدر

پدر دستات برام گهواره بودن
چشات مثل چراغ خونه من
بجز تو از همه دنیا بریدم
کسی رو مثل تو عاشق ندیدم

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

وقتي پشت سر پدرت از پله ها مياي پايين و ميبيني چقدر آهسته ميره ، ميفهمي پير شده ! وقتي داره صورتش رو اصلاح ميکنه و دستش ميلرزه ، ميفهمي پير شده ! وقتي بعد غذا يه مشت دارو ميخوره ، ميفهمي چقدر درد داره اما هيچ چي نميگه… و وقتي ميفهمي نصف موهاي سفيدش به خاطر غصه هاي تو هستش ، دلت ميخواد بميري. پدر خوبم ممنون بابت همه محبت هایت و مرا ببخش بابت همه بچگی هایم.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

پدر ترانه زیبایی است که از کودکی در گوش تو زمزمه می‌شود. ترانه‌ای که در تلخی‌ها هم شیرینی زندگی را آواز می‌دهد.

pdar 6 2 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99

عکس پروفایل برای پدر

زندگی آرام است، مثل آرامش یک خواب بلند
زندگی شیرین است، مثل شیرینی یک روز قشنگ
زندگی رویایی است، مثل رویای ِیکی کودک ناز
زندگی زیبایی است، مثل زیبایی یک غنچه ی باز
زندگی تک تک این ساعتهاست، زندگی چرخش این عقربه هاست،
زندگی راز دل مادر من. زندگی پینه ی دست پدر است، زندگی مثل زمان در گذر …

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

پدرم! تو تپش قلب خانه ‏ای؛ وقتی هر صبح، با تلنگر عشق، از خانه بیرون می‏روی و با کشش عشق، دوباره باز می‏گردی. دهلیزهای قلبم، تقدیم مهربانی تو باد!
ـ علی آموخت هر جا که جای مهر پدر خالی است، می‏توان پدر بود تا جامعه را از یتیمی بی‏ مهری، رهایی بخشید؛ آن وقت است که می‏توان خیبر دل‏ها را فتح کرد.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

حواسمان به چروک‌های دور چشم و لرزش دست‌های پدرانمان باشد. حواسمان به تر شدن‌های گاه و بیگاه چشم‌های کم‌سو و دلتنگی‌شان باشد! حواسمان باشد که آنها تمام عمر حواسشان به ما بوده است.

 

pdar 9 2 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99

عکس نوشته ویژه درباره پدر

من نبودم و تو بودی ،
بود شدم و تو تمام بودنت را به پایم ریختی ،
حالا سالهاست که با بودنت زندگی می کنم ،
هر روز، هر لحظه، هر آن و دم به دم هستی .

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

ببخش که گاهی آنقدر هستی که نمی بینمت ،
ببخش تمام نادانیها و نفهمی ها و کج فهمی هایم را،
اعتراض ها و درشتیهایم را ، و هر آنچه را که آزارت داد .
دستانت را می بوسم و پیشانیت را ،
که چراغ راه زندگیم بودی و هستی و خواهی بود ،
خاک پایت هستم تا هست و نیست هست .
به حرمت شرافتت می ایستم و تعظیم می کنم .

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

پدر؛ تکیه گاهی است که بهشت زیر پایش نیست.. اما همیشه به جرم پدر بودن باید ایستادگی کند؛ و با وجود همه مشکلات, به تو لبخند زند تا تو دلگرم شوی که اگر بدانی … چه کسی ، کشتی زندگی را از میان موج های سهمگین روزگار به ساحل آرام رویاهایت رسانده است؛ “پدرت”را می پرستیدی……

pdar 11 2 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99

عکس نوشته با متن مخصوص پدر

وقتي پشت سر پدرت از پله ها مياي پايين و ميبيني چقدر آهسته ميره ، ميفهمي پير شده ! وقتي داره صورتش رو اصلاح ميکنه و دستش ميلرزه ، ميفهمي پير شده ! وقتي بعد غذا يه مشت دارو ميخوره ، ميفهمي چقدر درد داره اما هيچ چي نميگه… و وقتي ميفهمي نصف موهاي سفيدش به خاطر غصه هاي تو هستش ، دلت ميخواد بميري

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

پدر جان! ببخش که گاهی آنقدر هستی که نمی‌بینمت؛ ببخش تمام نادانی‌ها و نفهمی‌ها و کج‌فهمی‌هایم را. اعتراض‌ها و درشتی‌هایم را و هر آنچه را که آزارت داد.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

پدر تکیه‌گاهی است که بهشت زیر پایش نیست. اما همیشه به جرم پدر بودن باید ایستادگی کند؛ و با وجود همه مشکلات به تو لبخند بزند تا تو دلگرم شوی.

pdar 13 2 - عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99

عکس نوشته احساسی برای پدر

عکس پروفایل پدر + عکس بکگراند پدرانه 

امید واریم با توجه به این پست از مطلب ما راضی بوده باشید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با ارسال این مطالب برای پدرتان به دلیل جبران این همه لطف و محبت بی دریغش توانسته باشید لبخند را برای لحظه ای به روی لب هایش بیاورید لبخند پدر از زیبا ترین و مقدس ترین کار هایست که میتوانید انجام دهید و امیدواریم برای انجام این کار خیر تا جدودی توانسته باشیم سهیم باشیم.

 

پدرها مظهر سرسختی و از خود گذشتگی هستند که با از خود گذشتگی آرامش را برای ما فراهم می آورند از همینجا برای تمام پدران سرزمینم آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.

عکس نوشته پدر,عکس نوشته پدر فوت شده,عکس نوشته پدر و مادر,عکس نوشته پدر و دختر,عکس نوشته پدرم,عکس نوشته پدر مادر,عکس نوشته پدرانه,عکس نوشته پدر و پسر,عکس نوشته پدرانه + متن جدید پدرانه 99,متن پدر,متن پدر و مادر,متن پدر فوت شده,متن پدر و دختر,متن پدر برای پسر,متن پدر مادر,متن پدر و پسری,متن پدر از دست رفته,متن پدر شدن,متن پدر به دختر

منبع :picpro.ir

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

راهنما

سایت پیک پرو با هزینه های زیادی راه اندازی شده به منظور دسترسی شما به عکس پروفایل که بعضا نیاز می شود از طریق تبلیغات هزینه های جاری سایت مثل سرور و تهیه عکس ها و.. داده شود.

لطفا در مورد علت انتخاب این عکس پروفایل یه نظر بفرستید از پایین صفحه، ممنون از شما.

درباره admin :

علاقه زیادی با راه اندازی سایت دارم و سال های زیادی تلاش کردم که هر سایتی راه اندازی می کنم موفقترین آن باشم، مثل همین سایت عکس پیکپرو.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است