خانه » عکس پروفایل » طراحی منزل با ایده های خلاقانه

اطلاعیه سایت

 

 

 

طراحی منزل با ایده های خلاقانه

دیزاین خانه و تغییر چیدمان منزل یکی از کار هایی است که شاید بسیاری از ما در نگاه اول تصمیم دقیق در مورد آن نداشته باشیم، اما دوست داریم چیزی را در خانه دگرگون سازیم. معمولا امروزه با دسترسی به اینترنت و فضای مجازی شما می توانید در عرض چند ثانیه طرح های زیادی را دریافت کرده و بر این اساس کار را انجام دهید. اولین بخشی که سعی می کنیم طراحی آن را توضیح دهیم، اتاق نشیمن یا هال می باشد.

رگال لباس

به هر حال نیاز است که شما در اتاق نشیمن از مبلمانی با رنگ های مناسب استفاده کنید، همیشه برای آپارتمان ها مبل های چرم ایده های بی نظیری هستند.

3A2290A3 161C 4857 B80D D9E0767BF080 - طراحی منزل با ایده های خلاقانه828BAA1A ABB8 4AEF 9995 49299EAB65E3 - طراحی منزل با ایده های خلاقانهD73BB4D8 E91E 44D5 8077 36825C6D5D90 - طراحی منزل با ایده های خلاقانهDFCF070C EE91 4751 8A99 9571B81391A5 - طراحی منزل با ایده های خلاقانه93E42BD3 ACA0 46CC 80E7 2C553AF8BE18 - طراحی منزل با ایده های خلاقانه9D65260C 11D2 4B2E BF9C 0D72FDCE892C - طراحی منزل با ایده های خلاقانهE3124F63 7FD7 495A 9D6F 3775A2B37B9D - طراحی منزل با ایده های خلاقانه53C589D5 72FF 4721 B907 97412596C519 - طراحی منزل با ایده های خلاقانهDCE9F90F E1FA 4D45 B0CC 067912D31EB5 - طراحی منزل با ایده های خلاقانه033BA241 294E 4BF4 A59A F457655641BA - طراحی منزل با ایده های خلاقانه

807381 - طراحی منزل با ایده های خلاقانه

رگال

البته که نوع با کیفیت آن ها قیمت بالایی دارند، پس از این مسئله باید بدانید که فضای نشیمن در بیشتر فصول سال به غیر از تابستان بهتر است که روشن و نورانی باشد، استفاده از لوستر های پر زرق و برق عموما هزینه فراوانی را برای شما به ارمغان می آورد. امروزه لوستر های کم مصرف و لامپ های پرقدرتمی توانند گزینه های مناسبی باشند.

حتی می توانید از آباژور و همینطور صندلی چرمی نیز استفاده کنید، اما موضوع این است که دیوارکوب ها نیز همیشه در واحد های آپارتمانی جذابیت دارند.

تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن

در مورد تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن نیز ایده های زیادی وجود دارد، نخست این که شما می توانید از فرش های روشن تر و یا طرح چوب در کف استفاده کنید، این طرح هم می تواند روی کاشی و سرامیک و هم پارکت باشد.

در نظر داشته باشید که فرش های مستطیل نسبت به مدل های دایره ای قطعا هم زیبایی بیشتری دارند و هم این که فضای بیشتری را می پوشانند. در نهایت باید بدانید که دکوراسیون اتاق غذاخوری نیز موضوع مهم و یکی دیگر از دغدغه های طراحان داخلی است.

به هر حال در این باره باید توضیحات کمی بیشتر باشد، این که حتی ترکیب رنگ میز و صندلی غذاخوری شما چگونه باشد نیز قطعا اهمیت ویژه ای خواهد داشت. یک آینه بزرگ در اتاق غذاخوری می تواند میزان پرتاب و پرتو نور را چند برابر کند و این موضوع قطعا به جذابیت بصری محیط خواهد افزود.

رگال استیل

  784523 - طراحی منزل با ایده های خلاقانه

میز های پذیرایی چرخدار نیز امروزه توسط ساکنین خانه های کوچک استفاده می شوند، به هر حال شما می توانید هماهنگ با رنگ ظروف آن را انتخاب کنید و به جای مدل های قدیمی از میز پذیرایی در نقطه کانونی استفاده فرمائید.

نکات مهم دیزان داخل خانه

در بخش بعدی به سراغ دیزاین و طراحی منزل با ایده های جذاب و خلاقانه می رویم، در درجه اول این موضوع را به یاد داشته باشید که بزرگ ترین بخش های خانه شما قطعا می توانند در زیبا تر شدن تاثیرگذار باشند، مبلمان، تخت خواب و همینطور میز تلویزیون معمولا مواردی هستند که افراد بیشتر روی آن تمرکز می کنند. خرید مبلمان یکدست با رنگ های تیره و خاکستری برای ساختمانی که دیوار با چنین رنگی دارد قطعا جذابیت دارد.

بعلاوه ان که شما می توانید مبلمان را در نقطه میانی خانه تان بگذارید. در این صورت هم فضای بیشتری خواهید داشت و هم این که از نظر جلوه و زیبایی در شرایط بهتری قرار خواهد گرفت. در مورد میز تلویزیون نیز وضعیت تا حدودی مشابه است، اما قطعا شما آن ها را در یک نقطه از دیوار قرار می دهید. میز های ام دی اف و چوبی گزینه های بی نظیری هستند.

گاهی نیز می توانید تلویزیون را روی دیوار نصب کنید، البته پیشنهاد ما عمدتا این است که چنین کاری را انجام ندهید و به فکر یک تغییر دکور اساسی باشید. همیشه جای تلویزیون روی میز بهتر است.

راهکار های کم هزینه طراحی داخلی

سبک مبلمان همیشه صحبتی است که در مورد تغییر دکوراسیون حتی ارزان قیمت می شود. فراموش نکنید که مبلمان کلاسیک و سلطنتی ممکن است در نگاه اول جذابیت داشته باشند. اما هم هزینه بالایی برای شما خواهند داشت و هم استفاده از آن ها در بسیاری از واحد های کوچک آپارتمانی امکانپذیر نیست.

به هر حال باید توجه داشته باشید که مبلمان بیش از حد بزرگ مناسب 99 درصد خانه های آپارتمانی نیستند. در نتیجه مبل های راحتی و یا حتی استیل گزینه های جذابی خواهند بود.

همیشه با فکر اکسسوری های ارزان قیمت باشد، بخصوص مدل های آنتیک و قدیمی که البته نسخه اصلی نیستند و قطعا شما می توانید آن ها را با هزینه کم تری خریداری نمائید.

یک صندلی تک نفره چوبی کلاسیک قطعا ایده بی نظیری است که می توانید در میان همه دکوراسیون خود قرار دهید. حتی خرید لوازم دست دوم در سمساری ها نیز می تواند ایده خلاقانه و البته هوشمندانه ای باشد که هم هزینه کم  تری برای شما خواهد داشت و هم این که می توانید با هزینه به مراتب پایین تر جنسی با چند هفته و یا چند ماه کارکرد را خریداری کنید.

ترکیب رنگ ها در دیزاین خانه

به هیچ عنوان از ترکیب رنگ های جدید فراری نباشید، به طور مثال کوسن ها همیشه برای جذاب تر کردن رنگ بندی می توانند ایده آل باشند. بعلاوه این که توصیه می شود به میزان مشخصی از رنگ های تیره، خاکستری و حتی روشن و گاهی پر رنگ و جلوه دار استفاده کنید.

668312 - طراحی منزل با ایده های خلاقانه

از استفاده رنگ های قرمز (البته پر رنگ و تند) نهراسید. تیرگی در کنار رنگ هایی مانند قرمز و سبز می تواند برای مبلمان گزینه ای بی نظیر و جادویی باشد.

به طور کلی و بر اساس استاندارد 60 درصد از رنگ دیوار باید خنثی باشد، می توانید در ادامه از رنگ های مکمل و روشن استفاده کنید. بهتر است که در رنگ های روشن کم ترین میزان استفاده را داشته باشید. ساختن وسایل دکوری نیز می تواند توسط خودتان ایده بی نظیری باشد.

این که از شیشه ها، ظروف و همینطور میز و صندلی های قدیمی برای دیزاین داخلی منزل استفاده کنید می تواند فوق العاده خلاقانه باشد. ست های قهوه خوری، قالیچه ها و همینطور انواع میز و صندلی های ست می تواند بی نظیر ترین انتخاب برای شما باشد.

استفاده از ایده های طراحی منزل خلاقانه

البته که معمولا پیشنهاد می شود در واحد های مسکونی کل ساختمان را به یکباره تغییر دکور ندهید، چون هم تمرکز شما را بر هم خواهد زد و هم هزینه زیادی را برایتان در بر دارد. بعلاوه این که در هنگام تعویض برخی موارد نیز بهتر است که صبر کنید.

مثلا کابینت های آشپزخانه قطعا هزینه زیادی برای شما در بر خواهند داشت. بهتر است که به عنوان اولویت آخر تغییر این بخش از آشپزخانه را در نظر بگیرید.

ضمن این که شما می توانید از سلیقه یک طراح دکوراسیون نیز بهره بگیرید؛ آن ها دقیقا می دانند که طراحی منزل شما چه چیز هایی کم دارد و با چه مواردی کامل تر خواهد شد.

طرح یک کتابخانه درون اتاق خواب شما و یا حتی در اتاق نشیمن قطعا بی نظیر است. از ساعت ها غافل نشوید، یک ساعت بزرگ و کلاسیک می تواند فضای هر یک از اتاق های شما را دگرگون سازد و بعلاوه این که شما می توانید با هزینه کم تر حتی از مدل های کوراتز استفاده کنید.

چیدمان های متقارن در خانه، فضای هال و همینور اتاق خواب امروزه بسیار استفاده می شوند و ایده های خلاقانه و بی نظیر هستند. البته این بیشتر برای ساختمان های بزرگ تر از صد متر جوابگو خواهد بود.

Regalkhas.com – رگال خاص

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

سایت پیک پرو با هزینه های زیادی راه اندازی شده به منظور دسترسی شما به عکس پروفایل که بعضا نیاز می شود از طریق تبلیغات هزینه های جاری سایت مثل سرور و تهیه عکس ها و.. داده شود.

لطفا در مورد علت انتخاب این عکس پروفایل یه نظر بفرستید از پایین صفحه، ممنون از شما.

درباره admin :

علاقه زیادی با راه اندازی سایت دارم و سال های زیادی تلاش کردم که هر سایتی راه اندازی می کنم موفقترین آن باشم، مثل همین سایت عکس پیکپرو.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است